200 Tl ve Üzer Alışverişlerde Kargo Bedava
Gizlilik Politikası

Gizlilik ve Güvenlik

GİZLİLİK İLKELERİ

Havlucumemet Müşterilerinin, Sarra Ev Tekstil Ürünleri Dijital Pazarlama ve Ticaret LTD. ŞTİ. ye ait patentli markalara ait online ve fiziki mağazalar kanalı ile, paylaşmış olduğu bilgilerin şahsına ait olduğu ve bu bilgilerin, satış ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülebilmesi amacıyla ve her türlü iletişim aracına uygun bildiriminin sağlanması için tüm ve Sarra Ev Tekstil Ürünleri Dijital Pazarlama ve Ticaret LTD. ŞTİ. ye ait patentli markalara ait online ve fiziki mağazalar kanalı bünyesindeki diğer tüzel kişiler ile de paylaşılabileceğine onay verildiği kabul edilmektedir.

Sarra Ev Tekstil Ürünleri Dijital Pazarlama ve Ticaret LTD. ŞTİ. , üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta veya satmamaktadır.

Sarra Ev Tekstil Ürünleri Dijital Pazarlama ve Ticaret LTD. ŞTİ.’ye ait havlucumemet.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamakta veya yorumlatmaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, havlucumemet.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla havlucumemet.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Müşterinin üyelik adresi ve şifresinin üçüncü bir kişi tarafından biliniyor ve üyeliğin kullanılıyor olmasından dolayı Sarra Ev Tekstil Ürünleri Dijital Pazarlama ve Ticaret LTD. ŞTİ. ve patentli markaları kesinlikle sorumlu değildir.

Sarra Ev Tekstil Ürünleri Dijital Pazarlama ve Ticaret LTD. ŞTİ.’ye ait havlucumemet.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Sarra Ev Tekstil Ürünleri Dijital Pazarlama ve Ticaret LTD. ŞTİ. data havuzunda toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” ve kişisel bilgiler vasıtasıyla oluşturulacak reklam, tanıtım, pazarlama faaliyetlerinin devam etmesi amacıyla saklanmakta ve bu amaçlarla kullanılmaktadır.

Müşteriler, Sarra Ev Tekstil Ürünleri Dijital Pazarlama ve Ticaret LTD. ŞTİ.’ye ait havlucumemet.com’dan gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak veya ‘gönderilen SMS’ lerin içeriğinde yer alan yönlendirme bağlantısı ile günlük ticari ileti gönderim listesinden kolayca ve ücretsiz çıkabilmektedir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Gonca Tekstil San. Ve Tic. Ltd. Şti. veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Sarra Ev Tekstil Ürünleri Dijital Pazarlama ve Ticaret LTD. ŞTİ.’ye ait havlucumemet.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Havlucumemet olarak, bizimle paylaşmış olduğunuz ad, soyad, cep telefonu numarası, e-posta adresi ve sair kişisel verilerinizi, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) ve ilgili yasal mevzuat uyarınca, “Veri Sorumlusu” sıfatıyla, şirketimizce sunulacak reklam, tanıtım ve kampanyalarla ilgili olarak bilgilendirilmeniz ve faturaların hazırlanması/gönderilmesi amacıyla ve bu amaçlarla sınırlı olarak kaydedebilecek, saklayabilecek, güncelleyebilecek, mevzuatın izin verdiği çerçevede yurt içine/yurt dışına aktarabilecek, 3. kişilere açıklayabilecek/devredebilecek, sınıflandırabilecek ve bunlarla sınırlı olmaksızın KVKK’da sayılan şekillerde, fiziki ve/veya elektronik ortamda ve/veya bulut bilişim sistemlerinde söz konusu sistemin idaresi ve yönetimi amacıyla işleyeceğiz.